Vnitřní a venkovní parapety » Parapety z umělého kamene STONE DESIGN tl. 20mm


Parapety z umělého kamene STONE DESIGN tl. 20mm

Parapety z umělého kamene STONE DESIGN tl. 20mm

Barva:
Šířka parapetu:   (40 - 800 mm)
Délka parapetu:   (max. 3000 mm)
Krytky:
Příslušenství:
Počet:  ks
Poznámka:
Cena bez DPH:
Spočítat cenu
Cena vč. DPH:
Botticino - rovnýBotticino - oblýBreccia aurora - rovnýBreccia aurora - oblýPerlato royal - rovnýPerlato royal - oblýArabescato bianco - rovnýArabescato bianco - oblýBeige Marfil - rovnýBaltic Grey - rovnýBaltic Grey - oblýBianco Titanio - rovnýBianco Titanio - oblýPolare- rovnýPolare - oblý

Parapety z umělého kamene - ZAMĚŘENÍ

Výrobní délka: 3 000 mm

Šířka: od 40 do 800 mm

Tloušťka: 20 mm

Délka: řežeme dle Vašich požadavků (parapety na míru)

Upozornění: Parapet z umělého kamene síly 20 mm je možné vyrobit v maximální délce rovnající se deseti-násobku šířky parapetu.

Materiál:  přírodní kamenivo, polyesterová pryskyřice

 

Mimořádná pevnost, odolnost a dlouhá životnost – to jsou hlavní vlastnosti charakterizující parapety z umělého kamene. Jsou vyrobeny z přírodního kameniva (95%), které je spojeno malým množstvím pryskyřice (5%). Velkou předností těchto parapetů je naprosto přirozený design přírodního kamene s rozmanitými texturami (hrubozrnné, jemnozrnné), barvami a také možnost různých variant opracování (rovné rohy, oblé rohy) – vždy tedy najdete pro Vás to nejlepší a nejpříjemnější řešení parapetu.

umělý kámen na míru - OBLÝ ROH   umělý kámen na míru - ROVNÝ ROH

*vždy se jedná o dva rohy parapetu z přední pohledové strany

Parapety z umělého kamene jsou vysoce kvalitní svým zpracováním i technickými parametry. Díky tomu, že jsou vyrobeny z kompozitního materiálu, získávají parapety z umělého kamene řadu nových a lepších vlastností – jsou vysoce tvrdé, odolné vůči poškrábání či vysokým teplotám, snadno se opracovávají, jednoše udržují, atd. Jsou vhodné zejména pro často namáhané plochy nebo plochy náročné na vysokou úroveň čistoty, například barové pulty, stoly atd.

Parapety z umělého kamene STONE DESIGN _EXPOWIN

*Arabescato bianco - oblý