Vnitřní a venkovní parapety » Parapety, vnitřní a venkovní parapety


Parapety, vnitřní a venkovní parapety

Venkovní a vnitřní parapety z naší nabídky splňují přísná kritéria:

  • dodáváme pouze venkovní parapety a vnitřní parapety vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů, které zaručí dlouhou životnost
  • veškeré parapety spňují náročné stavebně - fyzikální parametry a vyhovují všem normám
  • dodávané venkovní a vnitřní parapety jsou na nejmodernější technologické úrovni

Snažíme se neustále zlepšovat nabídku a služby spojené s výběrem parapetů, tak aby nákup pro vás byl co nejjednodušší a intuitivní. Veškeré zadávané míry parapetů při objednání jsou udávány v mm, tak aby jsme co nejpřesněni spočítali cenu a parapety připravili přesně pro vaše potřeby.

ušetříte Díky tomu, že vnitřní a venkovní parapety dodáváme nejen po celé ČR, ale i do celé Evropy nakupujeme parapety ve velkém množství, které nám umožní i přes vysokou kvalitu materiálů držet jednu z nejlepších cen na trhu.
dárek k nákupu Ke každému nákupu parapetů a příslušenství od nás jako poděkování obdržíte dárek. Čím více nakoupíte, tím hodnotnější dárek od nás obdržíte. Máme pro vás připraveny dárky od propisek až po letní zájezdy k moři a zimní zájezdy do Alp. Neváhejte a nakupujte parapety u nás.
poradíme vám Nevíte si rady s výběrem správného typu parapetu pro váš byt či dům. Pročtěte si návody, jak správně parapety zaměřit nebo nás kontaktujte na tel. čísle 775 397 678 a rádi vám poradíme.
prodloužená záruka parapetů Kvalita a kvalitní materiály dodávaných parapetů pro nás nejsou jen frází. Díky pečlivému výběru materiálů vám můžeme nabídnout prodlouženou záruku na dodávané parapety.