Vnitřní a venkovní parapety » Žulové parapety tl. 30mm NOVINKA


Žulové parapety tl. 30mm NOVINKA

Venkovní žulové parapety tl. 30mm

Barva:
Šířka parapetu:   (40 - 800 mm)
Délka parapetu:   (max. 3000 mm)
Krytky:
Příslušenství:
Počet:  ks
Poznámka:
Cena bez DPH:
Spočítat cenu
Cena vč. DPH:
CRYSTAL GRANIT - rovnýCRYSTAL GRANIT - oblýPADANG GELB - rovnýPADANG GELB - oblýMULTICOLOR RED - rovnýMULTICOLOR RED - oblýTAN BROWN - rovnýTAN BROWN - oblýPADANG DARK - rovný

Žulové parapety - ZAMĚŘENÍ

Výrobní délka: 3 000 mm

Šířka: od 125 do 800 mm

Tloušťka: 30 mm

Délka: řežeme dle Vašich požadavků (parapety na míru)

Upozornění: Žulový parapet síly 30 mm je možné vyrobit v maximální délce rovnající se deseti-násobku šířky parapetu. 

 

Pusťte přírodu do svého domova - pořiďte si žulové parapety

Žula neboli granit je hlubinná vyvřelá hornina, která vzniká z roztaveného magmatu při extrémně vysoké teplotě a tlaku. Je stejnoměrně zrnitá, občas porfyrická. Mineralogickými složkami žuly jsou především živce, křemeny a slídy. 

Z hlediska parapetů se jedná o materiál, který vyniká svojí tvrdostí, pevností a dlouhou dobou použitelnosti. Žula je materiál nadčasový, který se odnepaměti používá ve stavebnictví a je dlouhými léty osvědčený jak v interiéru, tak v exteriéru. Věřte, že u žulových parapetů oceníte, že jejich luxusní vzhled a fyzikální vlastnosti odolávají nejen času, ale také módním trendům.

Parapety ze žuly mají ideální tepelné a izolační vlastnosti. Dá se říci, že žulové parapety jsou prakticky nezničitelné, jsou také odolné jak teplu, tak mrazu - můžete např. na parapet ze žuly 
položit horký hrnec - parapet to zvládne. Parapety ze žuly jsou mimo jiné velmi odolné proti většině chemikálií a kyselin a vynikají svojí extrémní tvrdostí. 

Nabízíme Vám parapety na míru z mnoha dekorů žuly, a to včetně zaoblení nebo zkosení hran a zaleštění. Problém pro nás nejsou ani různé výřezy či prořezy dle Vašeho nákresu.

žulový parapet_oblý roh   žulový parapet_rovný roh

*vždy se jedná o dva rohy parapetu z přední pohledové strany

Venkovní žulové parapety jsou opatřeny odkapovou drážkou.

žulový parapet - exteriér   žulový parapet - interirér